Шоколадний ганаш для покриття торта

Шоколадний ганаш для покриття торта – рецепти приготування. Всі правила і рецепти шоколадних ганашей для тортів

Шоколадний ганаш для покриття торта

Ганаш – густий, застигає шоколадний крем. Його використовують в якості фінішного покриття тортів і тістечок.

Також можна наносити на корж перед накладенням мастики.

Шоколадна маса чудово вирівнює поверхню, чудово застигає, має приємний смак.

Але, щоб все це дійсно було так, ганаш потрібно приготувати правильно. Вашій увазі підбірка найпопулярніших рецептів.

Шоколадний ганаш для покриття торта – загальні принципи приготування

Чим густіше виходить ганаш, тим товще буде шар покриття і навпаки. Якщо потрібно зробити тонку глазур, маса наноситься в теплому стані. Якщо бажаєте отримати товсте покриття, то ганаш остуджуємо і тільки потім розмазуємо по поверхні.

Загальні принципи вибору продуктів:

• Шоколад. Для ганаша не підійдуть молочні плитки, потрібен саме шоколад, причому з високим вмістом какао. Бажано 65-70%. Тільки в цьому випадку продукт буде добре плавитися, застигати, і подарує крему хороший смак.

• Цукор. Використовується для смаку, згодиться будь-який крупний або дрібний пісок, але не пудра.

• Молоко, згущене молоко, вершки, сметана. Розбавляють смак шоколаду, роблять ганаш м’якше, податливі, не дозволяють швидко застигати. Може використовуватися один з продуктів або два і більше, все залежить від обраної рецептури.

• Масло. Додається дуже часто. Беремо натуральне, виготовлене за Дсту, тобто жирність не менше 72%. В іншому випадку ганаш вийде не таким, як треба, не може застигнути.

• Какао. Бажано вибирати натуральний чорний порошок без цукру та інших добавок у складі. Какао може додаватися до шоколаду або використовуватися самостійно, але смак у цьому випадку буде не таким глибоким і насиченим.

Звичайно, це не всі використовувані інгредієнти. Зустрічаються рецепти з медом, сухим молоком і вершками, з різними іншими добавками. Також може незначно змінюватися технологія приготування крему.