Курячі відбивні в клярі

Курячі відбивні в клярі – апетитно хрумтять! Рецепти ніжних курячих відбивних в клярі на пиві, з сиром і горіхами

Курячі відбивні в клярі

Кляр, це полужидкое тісто, в яке вмочують шматочки відбитій курятини перед обсмажуванням на сковороді. Курячі відбивні, приготовані у фритюрі, мають гарну апетитну скоринку, їх м’ясо соковите і ніжне.

Хочете приготувати соковиті відбивні з білої курячої грудки? Обсмажте їх в клярі.

Курячі відбивні в клярі – загальні принципи приготування

• Основа для приготування кляра до курячим отбивным – яйця і борошно. Для певного ефекту додатково можуть використовуватися й інші продукти. Для отримання ніжної скоринки на м’ясі в нього додають сметану або майонез, хрусткою – крохмаль.

• Як правило, спочатку збивають яйця, приправляючи їх по своєму смаку спеціями і сіллю. Слідом за ними, постійно розмішуючи, вводять інші складові. Таке тісто може бути як рідким, так і густим. Все залежить від того, якої товщини скоринку хочуть отримати. До потрібної консистенції кляр можна довести, розбавляючи водою або молоком. Часто для додання більш насиченого хлібного смаку його замішують на пиві. Густоту визначають по стіканню тесту з ложки. Оптимально, воно повинне добре обволікати столовий прилад і повільно сходити з нього рівномірним шаром.

• Вмочують курячі відбивні в кляр безпосередньо перед викладанням в сковороду. Щоб він рівномірно обволікав м’ясо і не стікав з шматків, відбиту курятину ретельно обсушують від вологи і залишків маринаду.

• Важливе значення має і температура рослинного масла, в якому обсмажують відбивні. Після викладання на сковороду, кляр повинен відразу добре схопитися. Тому масло потрібно розігріти на середньому вогні до припинення легкого потріскування в ньому. Якщо жир погано розжарити, полужидкое тісто поступово зійде з курятини, а решту погано підсмажиться, і буде мати неапетитний вигляд.

• Для додання курячим отбивным в клярі особливого смаку, в тісто можна додати трохи свіжої зелені, улюблені спеції. Додати сир в процесі смаження, заздалегідь промаринувати курятину або запанірувати вже змочені тестом відбивні в самостійно приготовленої горіховій паніровці.