Кукурудза в молоці

Кукурудза в молоці – ніжний злак з вершковим смаком. Кілька способів варіння кукурудзи з молоком і маслом

Кукурудза в молоці

Кукурудза не тільки славиться своїм неповторним смаком, вона ще й дуже корисна.

У ній містяться амінокислоти і мікроелементи, необхідні нашому організму.

Тому вона повинна бути в раціоні кожної людини.

Як варити кукурудзу з молоком і маслом – основні принципи приготування

Щоб блюдо вийшло смачним, необхідно приділити особливу увагу вибору продукту. Кукурудза ділитися на кормові сорти і харчові. Кормова більш щільна і практично не солодка. Для варіння краще брати цукрову кукурудзу з соковитими і ніжними зернами. Так само варто звернути увагу на ступінь стиглості кукурудзи. Зерна повинні бути ніжно-лимонного кольору і гладкими.

Варити кукурудзу з молоком і маслом можна як в качанах, так і зрізавши з них зерна. Якщо кукурудза не молочної зрілості, її можна попередньо відварити у воді.

З качанів знімають листя, промивають і зрізують гострим ножем зерна. Поміщають їх в кипляче молоко і варять протягом десяти хвилин. Потім додають шматочок вершкового масла і продовжують готувати ще 20 хвилин на помірному вогні.

Щоб зварити цілі качани, їх зачищають від листя, промивають і закладають в молоко. Накривають кришкою і варять 20 хвилин на помірному вогні. Потім качани натирають вершковим маслом і солять.

В молоко можна додати вершки або алкоголь. Тепер ви знаєте, як варити кукурудзу з молоком і маслом. Крім того, її використовують для приготування перших і других страв, а також салатів.