Котлети по-київськи з фаршу

Котлети по-київськи з фаршу – курячого, свинячого, змішаного. Нескладні рецепти котлет по-київськи з фаршу – запікаємо, смажимо

Котлети по київськи з фаршу

Котлети по-київськи – збірна назва групи рецептів, спільною рисою яких є додавання всередину шматочки вершкового масла.

Робиться це з метою надати страві додаткову соковитість.

Рецепт до того припав до душі гурманам, що вершкова добавка є вже і в шницелях і м’ясних рулетиках.

Готуючи страву з фаршу, ви отримуєте значну економію продуктів.

Відсутні обрізки, м’ясо можна вибрати з різних частин туші.

Котлети по-київськи з фаршу – загальні принципи приготування

• З фаршу котлети по-київськи можна приготувати в духовці, обсмажити на сковороді у великій кількості рослинного жиру або в мікрохвильовій печі.

• Приготовані в духовці або мікрохвильовці котлети виходять нежирними і цілком можуть підійти навіть для дієтичного харчування.

• Фарш для котлет по-київськи готується з будь-якого придатного м’яса. Він може бути з яловичини, свинини, курки або змішаний свино-яловичий. Фарш не повинен бути жирним і тому його небажано купувати, а краще приготувати самим.

• Всередину класичних котлет по-київськи поміщають шматочок вершкового масла. У приготовлені з фаршу, крім олії, додають твердий сир або гриби з плавленим сиром.

• Масло можна покласти не просто шматочком. Його змішують з рубаною зеленню, спеціями або якісними плавленими сирками.

• «Київські» котлети обов’язково перед тепловою обробкою панірують. Паніровка запобігає витіканню масла зсередини. Якщо звичайні київські котлети панірують одним шаром, то такі краще панірувати двічі.

• Для остаточної панірування рекомендується брати білі сухарі крупного помелу. Для посилення смаку їх можна змішувати з тертим сиром, меленими горіхами. Також для панірування використовують перемелені крекери.