Кокосовий суп

Кокосовий суп – смачний квиток в екзотичні мандрівки! Авторські рецепти солодких, солоних і гострих супів з кокосовим молоком

Кокосовий суп

Кокосове молоко – це не тільки корисний і дієтичний напій.

На основі цього продукту можна приготувати масу оригінальних страв, десертів і навіть випічку.

Але особливим інтересом користуються супи на основі кокосового молока. Вони володіють оригінальним смаком і незвичайним ароматом.

Порадуємо домочадців екзотичною стравою?

Кокосовий суп – загальні принципи приготування

Для кокосових супів знадобиться молоко. Його можна отримати з горіха самостійно. Для цього пробивається отвір, і вміст виливається в миску. Але набагато простіше і вигідніше купувати готове молоко кокоса, яке продається в пляшках або пакетах. Завдяки стерилізації і спеціальній упаковці, термін придатності продукту великий.

Загальний принцип приготування кокосового супу:

1. Вариться бульйон. Він може бути овочевих, м’ясних, рибних або з морепродуктів.

2. Додаються крупи, різні овочі. Суп солиться.

3. Вливається молоко кокоса.

4. Блюдо заправляється спеціями, прянощами, зеленню.

Походженням кокосовий суп зобов’язаний азіатським та африканським країнам, саме цим пояснюється використання великої кількості спецій.

Одночасно в страва може закладатися від 3 до 15 прянощів. Також велику любов азіати живлять до зелені, особливо популярна зелень кінзи, листя лимонного дерева. Але при бажанні їх можна замінити звичної для нас петрушкою, кропом, зеленою цибулею.

Солодкі супи готуються трохи по-іншому. Зазвичай молоко розбавляється водою, закладаються вже відварені крупи або дрібні макаронні вироби. Також можуть використовуватися сушені або свіжі фрукти, ягоди, солодкі сиропи, шоколад і готові десерти. В якості заправки використовується цукор, ванілін, кориця.