Ікра з болгарського перцю

Ікра з болгарського перцю – багата заготівля! Рецепти різної ікри з перцю: з помідорами, баклажанами, буряком, морквою

Ікра з болгарського перцю

Болгарський перець часто використовують в кабачкової, баклажанної або в інший ікрі. В основному він виступає додатковим інгредієнтом. Мало хто знає, що приголомшливу ікру можна приготувати саме з нього. Вийде чудова закуска з багатим смаком.

Ікра з болгарського перцю – загальні принципи приготування

Перець для ікри потрібен свіжий і соковитий. Бажано вибирати стручки з товстої і м’ясистою м’якоттю. З тонкого і млявого перцю заготівля виходить груба, несмачна. Стручки в ікру закладаються в сирому вигляді або попередньо запікаються в духовці. Після запікання можна легко видалити шкірку, що поліпшить смак ікри, зробить блюдо ніжніше.

Що ще додають:

• різні овочі;

• томатну пасту або соуси (якщо немає свіжих помідорів);

• масло рослинне будь-яке;

• оцет;

• спеції, зелень.

Зазвичай ікра не вимагає додаткової стерилізації. Досить зварити закуску, розкласти в стерильні банки поки вона гаряча. Ікру набирають ополоником з киплячої маси, накладають в ємності під горлечко і відразу закривають кришками. Остуджувати потрібно в перевернутому вигляді під теплою накидкою до тих пір, поки заготовка не прийме температуру приміщення. Потім можна банки повернути у вихідне положення і відправити на зберігання.