Філе курки в сирі

Філе курки в сирі – ніжність смаку. Смажимо і запікаємо філе курки в сирі, за перевіреними рецептами

Філе курки в сирі

Класика використання сиру для приготування м’ясних страв – використання його в якості «шапочки», що запобігає випаровування великої кількості вологи. Для білого курячого м’яса – актуально, як ніщо інше. А ще це просто смачно – ніжна грудка в поєднанні з гострим або м’яким смаком сиру.

Філе курки в сирі – загальні принципи приготування

• Філе курки в сирі запікають у духовці або обсмажують на сковороді.

• Курятину рекомендується брати охолодженої. Заморожене філе при відтаванні втрачає багато вологи і страви з такого м’яса виходять сухими.

• Філе курки для приготування в сирі нарізають шматочками різного розміру та величини, спосіб обробки залежить від конкретно вибраного рецепту. Великі шматки курятини відбивають кулінарним молоточком, щоб розм’якшити її волокна і надати скибочкам потрібну форму. Часто м’ясо подрібнюють на м’ясорубці і обсмажують в сирі вже сформовані з курячого фаршу вироби.

• Як для запікання, так і для обсмажування краще всього використовувати жирні тверді сири. Вони добре плавляться і покривають вироби апетитною скоринкою. Сир подрібнюють теркою, розмір сирної стружки може бути різним – від самого дрібного до великого. Самостійно сир використовують рідко, в більшості випадків його змішують з певним видом сухий панірування або рідкими складниками кляру. У подібному випадку сир додають замість борошна. Іноді сиром густо посипають вже готові гарячі страви. Сир в цьому випадку не утворює засмаженою скоринки, а розплавляється і стає тягучим.

• З філе курки в сирі готують нагетси, відбивні або запікають незбиране філе з сиром в духовці. Страви подають як зі свіжими овочами, так і з гарнірами, які підбирають самостійно. Найбільш вдалими вважаються картопляне пюре і відварений рис.