Домашні круасани

Як приготувати французькі круасани? В домашніх умовах випічка смачніше! Рецепти французьких домашніх круасанів

Домашні круасани

Булочка у формі рогалика – гордість французьких кондитерів, являє собою випічка з листкового тіста, в яке загорнута начинка.

Всі легенди про французькі круасани – не більше ніж красива казка.

Абсолютно не має значення хто і коли придумав круасани.

Справа в тому, що такий вид випічки існує давно і не тільки у Франції, але і в інших кухнях світу.

Основа круасанів, листкове тісто – складний за технікою виготовлення напівфабрикат, але безперечно вартий уваги. Цей вид тесту був відомий ще древнім ассірійським жінкам: так що французьким кондитерам, швидше за все, дістався давно забутий рецепт, який вони спробували овеять легендою. Як відомо, все нове – добре забуте старе.

Різноманітність способів приготування французьких круасанів в домашніх умовах може істотно розширити асортимент цих «ранкових булочок» до кави саме за рахунок виготовлення різних видів тіста, не кажучи про начинках. До речі, технологія не менш знаменитого тесту «філло» має деяку схожість з приготуванням листкового тіста, а, як відомо, східна культура, як і східна кухня взагалі мають більш давню історію, що йде корінням до витоків зародження і загибелі Ассирійської держави.

Випічку можна купити в булочної або вибрати готове листкове тісто в найближчому супермаркеті і самостійно приготувати круасани з улюбленою начинкою самостійно, скоротивши витрати часу і зусиль на приготування. Ну, а для тих, кому цікавий сам процес, цікаві та експериментальні варіанти слойок, докладно зупинимося на технологічних моментах листкового тіста.