Чебуреки листкові

Чебуреки листкові – хрустка випічка. Чебуреки з листкового тіста з м’ясом, грибами, сиром, шинкою або сиром

Чебуреки листкові

Чебуреки люблять за хрустке тісто і соковиту начинку. Їх можна готувати не тільки з прісного тіста, але і з листкового. Такі чебуреки виходять легшим і пишніше.

Чебуреки з листкового тіста – основні принципи приготування

Для початку готують тісто. Якщо у вас немає на це часу, можете використовувати куплене в магазині. Але домашнє тісто, звичайно, виходить смачніше. Ви подумаєте: з ним так довго потрібно возитися. Насправді є рецепти так званого «швидкого» листкового тіста, на приготування якого у вас піде не більше півгодини.

Для цього беруть холодну, практично крижану воду. Солять її і додають яйце з холодильника. Збовтують виделкою і виливають у миску з просіяним борошном. Перемішують до одержання пластівців. Тепер додають рослинний або тваринний жир. Збирають пластівці тесту у грудку, кладуть його в пакет і відправляють в холодильник. Не вимішуйте тісто до гладкого стану.

М’ясну начинку готують з фаршу і цибулі в пропорції 1:1. Цибуля при цьому подрібнюють як можна тонше. Крім м’ясної, можна використовувати сирну, сирну, грибну, або будь-яку іншу начинку.

З тіста і начинки роблять чебуреки і обсмажують їх у великій кількості олії, або запікають у духовці.