Перець, фарширований рисом, в мультиварці

Томатні і пікантні – підливи для фаршированих перців рисом в мультиварці. Перець з рисом в мультиварці – швидко!

Перець, фарширований рисом, в мультиварці

Фарширований перець – страва всесезонне і заслужено улюблене.

Майже незмінна складова начинки – рис. Він відмінно розбавляє калорійні м’ясні фарші, пом’якшує смак овочів. Рецепти, адаптовані для приготування в мультиварках, мало чим відрізняються від класичних, і вже точно не поступаються їм по смаку.

Перець, фарширований рисом – загальні принципи приготування

• Перець перед фаршем обов’язково обмивають під краном, бажано теплою водою. Потім зрізують верхівкову частину разом з плодоніжкою і вибирають все насіння і перегородки. Після цього обполіскують водою зсередини, щоб змити насіння. У більшості випадків верхню частину зрізають дуже тонко і не використовують. Іноді верхню частину і хвостик залишають. У цьому випадку зрізують майже чверть верхівки перців, і залишають лише третина зеленого «хвостика».

• Рис для фарширування перцю можна брати будь. Круглозернистий, довгозернистий, пропарений або шліфований. Але варто відзначити, що пропарена крупа має специфічний смак, здатний змінити смакові характеристики основного блюда. Рисову крупу перед використанням промивають і надходять згідно з рецептурою. Якщо крупу потрібно відварити, її не розварюють, а лише доводять до стану напівготовності. Далі, знову добре промивають і просушують від залишків води на ситі або друшляку. Відварити рис можна як в мультиварці, так і на плиті.

• Якщо для фарширування використовується не відварений рис, перці заповнюють начинкою лише на дві третини, так як крупи при варінні збільшуються в об’ємі майже в три рази. Також не варто щільно утрамбовувати «начинку», рис може не проваритися.

• Щоб рисова начинка була соковитою, в неї додають пасеровані в варильної чашу мультиварки або в сковороді цибулю і моркву. Часто рис і обсмажені овочі змішують з грибами, курятиною або нежирним фаршем, переважно змішаним (свино–яловичий). Начинку трохи підсолюють і приправляють меленим перцем.

• Перець, фарширований рисом в мультиварці можна приготувати як з підливою, так і без неї.

• Для обсмажування овочів у чашу мультиварки використовують режим «Смаження» або «Випічка». Перець готують переважно на «Гасіння». Час приготування завжди вказується в рецептурі.