Яєчня з помідорами та цибулею

Яєчня з помідорами та цибулею – не тільки для неодружених. Готуємо яєчню з помідорами та цибулею

Яєчня з помідорами та цибулею

Посмажити яйця з овочами, а саме з томатами та цибулею – здавалося б, чого вже простіше?

Може це і так, але варто включити фантазію або покопатися в старих рецептах… і ось вже гранично просте страву постає зовсім в іншому світлі.

Батьківщиною страви прийнято вважати Закавказзя і Середню Азію, у добірці є пара стилізованих під національну кухню рецептів.

Яєчня з помідорами та цибулею – загальні принципи приготування

• Всі рецептури яєчні на помідорах з цибулею припускають використання курячих яєць, так як саме цей продукт найбільш широко поширений. Але це не означає, що страви можна готувати тільки з них. Любителі перепелиних яєчок можуть приготувати будь-яку страву і з них, правильно розрахувавши необхідну кількість. Перед використанням яйця обов’язково потрібно промити, так як на шкаралупі знаходиться велика кількість мікробів.

• Ріпчасту цибулю і помідори попередньо обсмажують на сковороді в розпеченому маслі або жирі, витопленому з сала. Роблять це не кваплячись, щоб шматочки овочів добре розм’якшилися. Зеленою цибулею посипають вже готову страву.

• Обсмажені овочі використовують як подушку для яєць, готуючи яєчню. Але є рецепти, в яких обсмажені овочі перемішують з вже разболтанными яйцями.

• В яєчню з помідорами та цибулею можна додавати ковбасні вироби, свіжу зелень, сир і навіть хліб.

• Яєчню з помідорами та цибулею не тільки смажать на сковороді, часто таке блюдо запікають у духовці.