Пшоняна каша з гарбузом на молоці

Пшоняна каша з гарбузом на молоці – золота кашка. Готуємо в горщиках, мультиварці, на плиті – пшоняну кашу з гарбузом на молоці

Пшоняна каша з гарбузом на молоці

Пшонка – жовтенька, як курчачі пух, кашка, готується швидко, спеціального посуду не вимагає, та й без додаткових продуктів теж досить смачна.

Ну а якщо знайдеться жменька сухофруктів, або застоялася без діла мультиварка – сміливо оголошуйте урочистий банкет!

Таким частуванням можна сміливо зустрічати гостей, так і розпещені домашні їдці не будуть ображені.

Пшоняна каша з гарбузом на молоці – загальні принципи приготування

• Дуже смачну кашку з пшона з гарбузом можна приготувати на відкритому вогні (на плиті), в мультиварці або духовій шафі. Кожен варіант хороший по-своєму і відрізняється від іншого не тільки способом приготування, але і смак готової страви. Томлена в духовій шафі або приготовлена в мультиварці за всіма правилами пшоняна каша має ніжний смак з легким присмаком, що нагадує стиглі банани.

• При виборі пшона приділіть увагу кольору крупи. Чим він яскравіше, тим насиченіший колір готового страви і воно смачніше. Пшоно перед використанням ретельно вибирають сміття і кілька разів промивають, міняючи воду. Крупу часто спочатку відварюють до напівготовності у воді і тільки потім заливають гарячим молоком, в якому і доводять до готовності.

• Для приготування пшінки беруть добре визрілі гарбуз з яркоокрашенной м’якоттю. Нарізаною на шматочки, її варять разом з пшоном або окремо. Нерідко, перед змішуванням з крупою або додаванням у готову кашу, гарбузову м’якоть запікають з цукром або медом. Цілий гарбуз можна використовувати як імпровізовану посудину для запікання пшінки.

• Будь-яку молочну страву з пшінки з гарбузом підсолюють по своєму смаку, підсолоджують цукром-піском або медом. При подачі обов’язково кладеться вершкове масло, навіть якщо його чимало використовували в процесі приготування.