Трубочки з заварним кремом

4. Пісочні трубочки з заварним кремом

Для пісочного тіста обирають борошна з низьким вмістом клейковини, щоб структура пісочних виробів була розсипчастою. Також для пісочного тіста характерно низький вміст вологи – не більше 20%. При додаванні яєць краще використовувати тільки жовтки, так як білки затягують тісто.

Тісто:

Масло 82,5% 320 г

Борошно (перший сорт) 570 г

Цукор-180 г

Сіль, дрібна 2 г

Жовтки яєчні 2 шт.

Есенція за смаком

Розпушувач теста10 р

Для заварного крему:

Вершки (20%) 400 мл

Малиновий джем 300 г

Яйця 2 шт.

Масло 180 г

Крохмаль 50 г

Цукор 100 г

Технологія приготування:

Масло збийте з цукром до кремоподібної консистенції, додаючи жовтки і сіль, продовжуйте розтирати. Просійте борошно, з’єднайте її з розпушувачем. Замішайте тісто. Рідкі ароматизатори додаються в яєчно-масляну суміш, а ванільний порошок – в борошно.

Заздалегідь підготуйте духовку, розігрівши її до 220?С. Форми для трубочок перед використанням охолодіть, щоб масло в тесті не занадто швидко тануло.

Розкачайте пласт 0,4-0,5 см, наріжте прямокутники за розміром металевих трубочок, оберніть ними форми, перекладіть на деко і відразу випікати. Після випічки охолодіть до 40?З, звільніть від форм, прокручуючи їх всередині напівфабрикату, і приступайте до наповнення їх кремом.

З пісочного тіста можна також сформувати напівциліндри, а при формуванні трубочки з’єднати половинки з допомогою крему, покрити глазур’ю. Ще варіант: розкачайте овальні коржики з пісочного тіста, покладіть в центр начинку, заліпіть краю і розкачайте напівфабрикат у вигляді палички. У цьому випадку тісто випікається разом з начинкою, тому потрібно правильно підібрати крем, який буде піддаватися тепловій обробці.

Вершковий крем з малиною, заварний:

Джем протріть для видалення малинових зерен і шкірки. З’єднайте з вершками і крохмалем; нагрівайте поступово на слабкому вогні. Збийте яйця з цукром і вливайте пишну масу в каструлю з вершками, безперервно помішуючи крем віночком. Варіть дві хвилини з моменту закипання, відставте каструлю. Крем можна охолодити, поставивши його в таз з холодною водою. Продовжуйте збивання. У холодну масу додайте масло і доведіть збиванням до стійкої кремоподібної текстури.