Низькокалорійний торт

Ніжний і смачний низькокалорійний торт – рецепти ласощів для струнких ласунів. Варіанти крему і тесту для низькокалорійного торта

Низькокалорійний торт

Той, хто хоч раз сидів на дієті, знає, наскільки важко відмовляти собі в солодкою і смачною висококалорійної їжі. Особливо страждають ласуни. Для них швидкоплинний погляд на торти – не просто спокуса, але справжня катування. Однак завдяки взаємозамінності деяких продуктів можна готувати прекрасні низькокалорійні торти, рецепти яких мало чим відрізняються від висококалорійних базових виробів.

Низькокалорійний торт – загальні принципи приготування

Щоб різко знизити енергетичну цінність торта, потрібно всього лише знизити кількість цукру, замінити високожирні продукти маложирными і по можливості відмовитися від використання борошна. Здається, що це несмачно, але насправді така заміна – всього лише справа звички.

Цукор можна замінити на натуральні підсолоджувачі. Це може бути стевія або ксиліт. Вони безпечні, низькокалорійні і практично ніяк не позначаються на смак страви. Від штучних хімічних продуктів потрібно опинитися.

Біле борошно в торті легко замінює змелені в кавомолці висівки. Виходить, звичайно, більш грубий продукт, але це мало впливає на смак готової страви. Інший варіант – просто зменшити кількість борошна, доповнивши загальна кількість висівками, або вибрати десерти взагалі без борошна. Гідність висівок в тому, що вони проходять через шлунок і кишечник транзитом, не впливаючи на калорійність і вуглеводний обмін. Одночасно висівки абсорбує шкідливі речовини і жири, що сприяє схудненню.

Креми для низькокалорійного торта за рецептами, наведеним нижче, краще всього готувати на основі знежиреного сиру, натурального йогурту. Низькою калорійністю відрізняються жельовані крему, знижують калорійність ягоди і несолодкі фрукти.