Вареники з сирою картоплею

Вареники з сирою картоплею – більше користі, менше метушні. Рецепти вареників з сирою картоплею і салом, фаршем

Вареники з сирою картоплею

Вареники – це традиційне блюдо слов’янських народів, яке вже давно набуло статус національного надбання.

Досі сперечаються, кому ж насправді належить авторство.

Як би там не було, але вареники люблять всі.

Вони можуть бути солодкими або солоними.

Все залежить від начинки, яку використовують. Вареники готують з ягодами, фруктами, капустою, картоплею, м’ясними субпродуктами та іншими начинками.

Вареники з сирою картоплею – основні принципи приготування

Для традиційних вареників начинку роблять з відвареної картоплі. Його чистять, миють, відварюють і розминають товкачиком в пюре. Але сьогодні ми поговоримо про вареники з начинкою з сирого картоплі.

За смаком, такі вареники нагадують деруни, тільки у вареному вигляді.

Для вареників з сирим картоплею замішують прісне тісто. Його роблять на воді, кефірі, молоці або інших кисломолочних продуктах. Готувати тісто досить просто. Головна умова – добре його вимісити, щоб воно набуло гладку, однорідну консистенцію.

Картопля для начинки чистять, миють і подрібнюють. Його можна натерти на тертці або дрібненько посікти. Залишають картоплю на деякий час, після чого добре віджимають. До картоплі додають подрібнену цибулю, сало або фарш. Начинку солять, приправляють спеціями і перемішують.

Тісто ділять на невеликі шматочки, кожен розкочують в тонкий кружечок. На середину викладають начинку з сирої картоплі і ретельно защипують краї.

Відварюють вареники в злегка підсоленій воді. Після чого виймають їх шумівкою і перемішують з цибулевої піджаркою або вершковим маслом.