Тришаровий торт «Казка» з маком, родзинками і горіхами

Тришаровий торт «Казка» з маком, родзинками і горіхами – неймовірне поєднання смаку та користі. Кращі варіанти торту «Казка»

Тришаровий торт «Казка» з маком, родзинками і горіхами

Такий десерт не тільки смачний десерт, але і дуже корисний. У горіхах корисні речовини зберігаються протягом року, родзинки – джерело вітаміну В, а мак містить вуглеводи.

Тришаровий торт «Казка» з маком, родзинками і горіхами – основні принципи приготування

Коржі для торта готують їх бісквітного тіста, яке ділять на три частини і кожну додають мак, родзинки та горіхи. Таке тісто готують на основі яєчної маси. Для цього білки відокремлюють від жовтків. Білки збивають міксером в щільну піну. Чим довше збивають, тим більше утворюється в ній бульбашок, завдяки яким тісто виходить повітряним. Потім всипають цукор і додають жовтки по одному, не припиняючи збовтувати. В останню чергу додають борошно, обов’язково перед цим просіявши її. Акуратно перемішати лопаткою, в тому ж напрямку, що і збивали. Не додавайте занадто багато борошна, інакше вона заб’є тісто, і бісквіт не вийде ніжним.

Тісто ділять на три однакові частини. В одну додають мак, другу випікають з родзинками і в третю кладуть горіхи. Випікають коржі і охолоджують на решітці.

Якщо ви боїтеся, що тісто осяде, поки будуть випікатися перші коржі, можете приготувати тісто окремо для кожного.

Наповнювачі, перед тим як додавати в тісто, підготовляють. Горіхи підсмажують на сухій сковороді і подрібнюють, родзинки і мак запарюють і обсушують. Потім наповнювачі перемішують з борошном і тільки після цього вводять у тісто.

Крем може бути будь-якою. Все залежить від ваших уподобань і фантазії. Особливо смачним торт виходить з вершковим маслом, заварним або сметанним кремом.