Торта «Рижик» з заварним кремом

Рецепти торта «Рижик» з заварним кремом – вони такі різні, вони такі класні! Самі медові рецепти тортів «Рижик» з заварним кремом

Торта «Рижик» з заварним кремом

Рижик – ласкаве назва ніжного медового торта. Його можна приготувати різними способами. Один з найпопулярніших варіантів – прошарок із заварного крему. Ще б! Він же такий смачний! Тільки тут підбірка найбільш вдалих рецептів торта «Рижик» з заварним кремом.

Торт «Рижик» з заварним кремом – загальні принципи приготування

Тісто для рижика зазвичай готується з підігрівом і в нього обов’язково додається мед. Саме цей інгредієнт робить торт особливим, неймовірно ароматним і ніжним. Зазвичай масу замішують круте для розкочування качалкою, але іноді полужидкое тісто готують за типом бісквіта, все залежить від вибраного рецепту.

Що ще присутній у тесті:

• яйця;

• жири;

• борошно;

• цукор;

• сода.

Все це змішується строго за технологією. Якщо тісто круте, то коржі розкочуються як можна тонше, зазвичай це робиться прямо на деку. Потім потрібно пласту надати правильну форму. Для цього прикладається кришка або блюдо, все зайве відрізається. Ці шматочки розкладають поруч і також випікають, вони знадобляться для крихти, якою посипають торт.

Випікаються медові коржі при 200 градусах. Зазвичай вони готуються дуже швидко, буквально 2-3 хвилинки. Поки один печеться, потрібно встигнути розкачати його заміну, щоб духовка не пустувала. Що стосується нарубав виделкою, то вони необов’язкові. Навіть якщо корж десь надуется, він все одно залишається відносно рівним. Більше на кривизну впливає акуратність розкочування пласта.

Крем готується заварний. Нижче є багато варіацій, які ідеально підходять для медових тортів. Змащуються коржі після повного охолодження. В оздобленні рижик не потребує, досить обсипати його подрібненими обрізками. Але є й більш цікаві варіанти, деякі з них можна знайти трохи нижче.