Швидкі хачапурі на сковороді

Швидкі хачапурі на сковороді – простіше не буває! Хачапурі на кефірі на сковороді: з сиром, зеленню, м’ясом, сиром і картоплею

Швидкі хачапурі на сковороді

Хачапурі – ароматна коржик з сиром, родом з грузинської кухні.

Швидкі хачапурі на сковороді чудово підійдуть для сніданку.

Приготувати їх просто і швидко, а з’їдаються вони ще швидше.

Швидкі хачапурі на сковороді – основні принципи приготування

Звичайно, це не зовсім ті хачапурі, які готують у спеціальних печах, але повірте, смак страви нітрохи не програє оригіналу. Смачне, хрустке тісто в поєднанні з ніжною начинкою не залишить байдужим нікого.

Печуть коржі з прісного або дріжджового тіста. Швидкі хачапурі готують двома способами. Замішують м’яке тісто на основі кисломолочних продуктів. Потім ділять його на кілька частин. Кожну злегка розкочують і викладають на середину начинку. Краї тіста збирають до центру і розкочують по діаметру сковороди. Обсмажують з двох боків до рум’яності. Готові хачапурі складають стопкою. Можна кожен змастити вершковим маслом. Коли зовсім немає часу, хачапурі готують другим способом. Для цього начинку додають безпосередньо в тісто і випікають. Замість тесту можна використовувати тонкий лаваш.

Начинку готують з різних сирних продуктів. Це може бути бринза, сир або різні сорти сиру. У начинку додають зелень, вершкове масло, пряні трави і сметану.

Хачапурі подають до напоїв або замість хліба.