Торт з сиру без випічки

Торт з сиру без випічки – простіше не буває, корисніше не придумаєш! Рецепти тортів з сиру з печивом, шоколадом і желатином

Торт з сиру без випічки

Тістечка без випічки швидкі і оригінальні, та смаком і самим процесом створення. Якщо ніколи не бачили його, то просто уявіть, що замість духовки основним інструментом стане… холодильник!

Якщо ваша фантазія таке допускає, то і з приготуванням не буде нічого складного – не налякають вас ні шари з сиру, ні креми з желатином. А домашні? А ви їм не говорите спочатку, то вони здивуються!

Торти з сиру без випічки – загальні принципи приготування

• Сирні торти можна приготувати з печивом або без нього. Десерт формують в роз’ємних формах або мисках, дно і стінки яких застеляють обов’язково харчовою плівкою. Щоб сформувати сирний торт з печивом може знадобитися пергаментний папір або фольга.

• У приготуванні десерт бажано використовувати жирний і не сухий сир. Присутність в продукті крупинок не має особливого значення, так як його в будь-якому випадку слід перетерти через сито. Щоб полегшити процес, можна скористатися блендером.

• Урізноманітнюють зовнішній вигляд і смак десерту, підфарбовуючи сирну масу порошком какао або змішуючи її з розтопленим шоколадом. Іноді додають родзинки і горіхи.

• Для тортів без випічки з сиру краще всього підходить пісочне печиво квадратної форми. Воно добре просочується сирним кремом і легко кришиться. Використання цілісного печива дозволяє надати десерту різні форми. Крихту змішують з вершковим маслом і використовують для приготування основи, на якій формують торт.

• Желатин можна використовувати як простий, так і швидкорозчинний. Загусник заливають тільки охолодженою рідиною: водою, молоком або розведеним фруктовим сиропом і настоюють до повного набухання гранул. Після чого розтоплюють і охолодженим змішують з іншими продуктами.

• Приготування тортів з сиру без випічки вимагає часу на застигання. Для цього десерт на 5-7 годин поміщають в загальну камеру холодильника.