Торт з крекерів і сметани – ніжний десерт на всі випадки життя. Кращі рецепти торта з крекерів і сметани з різними добавками

Коли гості на порозі, і частування потрібно приготувати швидко, на допомогу приходить крекер і сметана. З цих простих і доступних продуктів виходить ніжний десерт, який можна урізноманітнити, додавши в нього ягоди, шоколад, фрукти, мармелад і т. д.

Торт з крекерів і сметани – ніжний десерт на всі випадки життя. Кращі рецепти торта з крекерів і сметани з різними добавками

Загальні принципи приготування

Хрусткий крекер чудово поєднується зі згущеним молоком і сметаною. З цих продуктів виходить відмінний десерт. На його приготування знадобиться зовсім небагато часу. Залишиться тільки почекати, поки він застигне.

Для торта краще всього підходить дрібний крекер з маком. Круглий або квадратний вершковий ламають на дрібні шматочки.

Десерт формують шарами, які з’єднують всі інгредієнти змішують, викладають у форму, застелену плівкою і залишають на холоді до повного застигання.

Торт можна зробити на основі крекеру і вершкового масла. Для цього печиво перемелюють в крихту з допомогою качалки або блендера. Потім її з’єднують з олією, вимішують і розкачують у пласт.

Начинку роблять з сметани, збиваючи її з цукром або пудрою. Для різноманітності в неї додають сир, згущене молоко, вершкове масло. Десерт буде ароматнішим, якщо у крем додати ванілін, цедру лимона або апельсина.

Торт необхідно витримати на холоді як мінімум три години, а краще приготувати його з вечора і залишити на ніч.

Урізноманітнити десерт можна, додавши в нього шматочки фруктів, шоколаду, мармеладу або ягоди.

Прикрашають торт шоколадною або кокосовою стружкою, какао-порошком, ягодами або фруктами.