Торт з кіндерів своїми руками

Торти з кіндерів своїми руками – легко! Виготовлення подарункових тортів з кіндерів своїми руками на будь-яке свято і вік

Торт з кіндерів своїми руками

Один геніальний іноземець вигадав у свій час ховати в шоколадних яйцях іграшки. Кажуть, отримав чималі гроші за свій винахід. Було б цікаво послухати думку господарів компанії, погляди вони на ті диво-конструкції, які зараз споруджують з «Кіндерів» матусі своїм чадам. Кораблики і сердечка, їжачки і літаки, пики, сонечка і безліч інших виробів. Не вмієте возитися з тестом, а так хочеться власноруч підготувати подарунок? Давайте спробуємо разом!

Загальні принципи виготовлення подарункових тортів з кіндерів

• Є безліч варіантів оформлення торта з кіндерів. Деякі вироби здаються складними, але це тільки на перший погляд. Насправді виготовити торт з кіндерів своїми руками просто, головне правильно вибрати матеріал і спорудити саму основу такого виробу. Для формування тортів використовують спеціальні заготовки, які виконують з картону або пінопласту, скріплюючи матеріал гарячим клеєм, скотчем або ПВА.

Ще смачненьке:  Торт з готових бісквітних коржів

• Для декорування основи використовують гофрований папір. Вона легко тягнеться, що дозволяє без зусиль оформити будь-яку форму заготовки. Крім цього, у такий паперу є ще одна якість, якщо її край трохи розтягнути в різні боки, утворюється симпатична оборка.

• Шоколадки закріплюють на основі двостороннім скотчем, причому зовнішній захисний шар клейкої стрічки знімають безпосередньо перед фіксацією солодощі на каркас. Для оформлення беруть тонкі шоколадки (палички), тістечка в упаковці, цукерки в обгортках і яйця з логотипом «Kinder». Часто композицію доповнюють, наприклад, баночкою шоколадної пасти «Nutella» або іншими солодощами за смаком.

• Декорують торти з кіндерів атласними стрічками, намистинами, мереживами і всієї необхідної фурнітурою, яку можна придбати в найближчому магазині рукоділля. Верх тортів, призначених дівчатам, декорують штучними квітами чи м’якими іграшками.