Торт «Мурашник» з печива зі згущеним молоком – просто і швидко. Рецепти смачного торта «Мурашник» з печива зі згущеним молоком

Переваги тортів без випічки можна перерахувати по пальцях, але будь-який з них – досить вагомий аргумент на користь такого десерту. Насамперед, звичайно, немає потреби готувати тісто і возитися з духовкою. Друге, виходить з першого і це економія часу. Навіть якщо ви звертаєтеся з кухонною технікою на «ти», все одно без неї буде швидше. Ну і, нарешті, саме важливе! Будь-який крем на основі улюбленої згущеного молока буде до речі.

Торт «Мурашник» з печива зі згущеним молоком – просто і швидко. Рецепти смачного торта «Мурашник» з печива зі згущеним молоком

Торт «Мурашник» з печива зі згущеним молоком – загальні принципи приготування

Печиво в такі торти використовується практично без обмежень, важливо лише, щоб воно добре кришилося руками. Підійде звичайне квадратне печиво в пачках або вагове, можна використовувати і солодкий крекер.

Важливий момент – якість продуктів для крему. Згущене молоко має бути саме «Згущеним молоком», а не продуктом з рослинними замінниками. Для початку переконайтеся, що написи на етикетці не згадують про наявність небажаних добавок. Дуже добре, якщо є вказівка на відповідність ГОСТ.

Якість масла також важливо. Жирність його вибирають максимальної, згадка про відповідність стандартам теж дуже показово. Що стосується сметани, то її простіше інших продуктів знайти відповідного якості, а калорійність вибирайте у відповідності з рецептурою.

Формують торт гіркою, зовні нагадує мурашник, оформляють на свій розсуд за допомогою маку, шоколаду, горіхів або кокосової стружки.

Готового торта «Мурашник» з печива зі згущеним молоком в кремі обов’язково треба постояти деякий час на холоді, щоб десерт добре просочився. Класична рецептура припускає витримування торта до 12 годин, але не менш смачним він буде навіть через три години просочення.