Свинина в мультиварці

Реберця, шийка, корейка: прості рецепти свинини в мультиварці. Свинина в мультиварці – печена, смажена, на пару

Свинина в мультиварці

Ніжне свиняче м’ясо зазвичай не вимагає вишукувань при готуванні, його можна просто порізати шматочками і підсмажити на його ж власному салі.

Можна скласти складний маринад і застосувати в одному рецепті купу методик від варіння до копчення. А ми сьогодні будемо готувати свинину в мультиварці.

Це означає, що диво-страви будуть, після недовгої підготовки, запікатися, тушкуватися або смажитися майже без нашого втручання.

Прості рецепти свинини в мультиварці – загальні принципи приготування

• Прості доступні інгредієнти, мінімум часу витраченого на підготовку продуктів та їх приготування – основний принцип простих рецептів свинини в мультиварці. Багатофункціональність кухонного приладу дозволяє провести будь-яку кулінарну обробку м’яса. Свинячу м’якоть в мультиварці можна запекти, обсмажити, відварити у воді або на пару, а також загасити.

• Додатково може знадобитися лише кілька мисочок, обробна дошка, кулінарна сапа, терка для подрібнення овочів, харчова фольга або рукав для запікання.

• М’ясо бажано брати охолодженим або свіжим, так легше визначити його якість. Заморожену свинину добре відтають природним шляхом, не опускаючи в воду і не використовуючи в цих цілях мікрохвильовку. Його обов’язково промивають під холодною водою цілісним шматком і при необхідності нарізають шматками необхідного розміру. Для зручності оброблення, щоб м’ясо не выскальзывало з рук, його рекомендується злегка просушити одноразовим рушником або серветкою.

• Скориставшись нашими простими рецептами свинини в мультиварці можна приготувати страви, як для повсякденного, так і святкового столу.