Тушкований минтай з цибулею і морквою

Тушкуємо минтай з цибулею і морквою в горщиках, на деко, в сковороді. Звичні і незвичайні рецепти тушкованого минтая з цибулею

Тушкований минтай з цибулею і морквою

Розм’якшити суховатую смажену рибу гасінням – нескладний спосіб, а результат дуже позитивний. Тим більше, якщо тушкувати з овочами, які доповнять блюдо своїм смаком.

Моркву і цибулю служать відмінною «подушкою» і для приправ, чи хочете ви зробити блюдо ароматним, або у ваших планах щось гостріше. Часто використовуваний вишукування з додаванням вина тут теж доречний. Минтай вдячно сприймає таке сусідство, а, урізноманітнюючи спеції, можна отримати і аромат середземноморської кухні, і гостроту далекосхідних страв.

Тушкований минтай з цибулею і морквою – загальні принципи приготування

• Купити минтай охолодженим або свіжим практично нереально, в продажу він тільки в замороженому вигляді. Продається як випотрошеним, так і з головами.

• Перш ніж приступити до приготування, рибу слід правильно розморозити. Для цього заздалегідь викладіть тушки в будь-яку підходящу посуд і залишити на столі до повного відтавання.

• Добре оттаявшие тушки обов’язково спочатку промивають проточною водою. Якщо риба не патрана, то спочатку відрубують голову і видаляють нутрощі, разом з плівкою темного (чорного) кольору, що вистилає черевце зсередини. Печінка і ікру, якщо вони є, не викидають, а тушкують разом з рибою.

• Верхні і нижні плавці дуже дрібні і гострі, тому їх слід зрізати разом з бічними. Також рекомендується видалити і хвіст.

• Після цього минтая для гасіння з цибулею і морквою нарізають на шматки. Щоб у страві не було хребта і дрібних кісток, нерідко використовують філе. Його можна купити або відокремити від кісток самим, зрізуючи гострим ножем з хребта у напрямку від хвоста до голови.

• Щоб овочі або риба при гасінні не пригоріли, до них додають трохи води або заливають спеціально приготованими соусами.

• Овочі подрібнюють і додають сирими або попередньо пасерованими.

• З цибулею і морквою минтай можна гасити на плиті в сковороді, невеликому сотейнику або казанку. В горщиках або глибокій жаровні – в духовці. Не менш смачним вийде блюдо, якщо приготувати його в мультиварці.