Смачна смажена цвітна капуста

Як посмажити цвітну капусту (свіжу, заморожену) смачно. Рецепти смаженої цвітної капусти в паніровці, клярі, в яйці, з овочами

Смачна смажена цвітна капуста

Начебто чого тут складного, але аж ніяк не багато господині можуть стверджувати, що знають, як посмажити цвітну капусту, не тільки зберігши при цьому весь чудовий комплекс вітамінів, але і отримавши дійсно смачне блюдо. Є маленька хитрість, що дозволяє гарантовано досягти такого результату. Спробуйте готувати, забувши, що перед вами овоч. Смажте суцвіття так, немов це скибочки м’яса або риби, дотримуючи всі особливості приготування: високу температуру, достатню кількість жиру, щільність і склад панірування. Ні, антрекот у вас не вийде, але напевно багатьом припадуть до смаку смажені кучерики.

Загальні принципи приготування смаженої цвітної капусти

• Для подачі до гарніру суцвіття смажать, зануривши яйце і запанировав сухарями, також застосовують технологію смаження у фритюрі. Додаючи до суцвіттям яйця і овочі, отримують повноцінні легкі страви.

• Смажать заморожену або свіжу капусту. У першому випадку продукт відтають, у другому просто розбирають по суцвіттям. Варіант з засолкою не підходить. Заготовлена про запас таким методом капуста годиться більше для салатів і маринадів.

• Суцвіття перед смаженням просушують після відтавання або бланшування. Це обов’язкова і не залежить від способу смаження. Вологі шматочки не вдасться рівномірно запанірувати, кляр з них буде стікати, а при обсмажуванні не підрум’яниться.

• Чим простіше рецепт кляру, тим смачніше буде страва холодним. Багато хто навіть воліють не просто остиглу, а навмисно витриману в холоді смажену цвітну капусту.