Шоколадний торт на кефірі

Шоколадний торт на кефірі – яскравий смак! Рецепти смачних тортів на кефірі з вершковим маслом, заварним і масляним кремом

Шоколадний торт на кефірі

Шоколаду багато не буває – девіз справжніх ласунів. А якщо на десерт у нас торт? Нічого страшного, приготуємо шоколадне тісто, такий же крем і помадку. Ну а кому здасться недостатньо, що ж, нехай закушує шоколадкою!

Шоколадний торт на кефірі – загальні принципи приготування

• Для чудових тортів на кефірі зазвичай готують бісквітні коржі темного кольору з яскравим, неповторним шоколадним смаком, які промащують темним або світлим кремом.

• Приготування тіста не вимагає спеціальних кулінарних навичок. Всі його складові змішуються в певній послідовності, відповідно до описаної рецептурою. Рідкісне, як свіжа домашня сметана, тісто має бути однорідним, без вкраплень збилася в грудочки борошна і какао.

• Шоколадний смак і темний колір бісквіту і крему надає какао або розтоплений шоколад. Для приготування тортів краще брати темне порошкове какао з вираженим ароматом. Гранульоване, швидкорозчинне використовувати не рекомендується, воно не дасть належного смаку і аромату.

• Кефір використовується будь-якої жирності, навіть трохи прострочений. Варто відзначити, що лежалий продукт краще гасить розпушувач, а це позитивно позначається на пористості і легкості бісквітного коржа. Також слід врахувати, що бісквітний корж, приготований на жирному кефірі, виходить більш щільним.

• Коржі для шоколадного торта можна промазати кремом на основі ГОСТовского згущеного молока, вершків, сметани або шоколадною помадкою. Практично завжди в крем додається вершкове масло, попередньо розм’якшене при кімнатній температурі.

• Поверхня готового шоколадного торта покривають основним кремом або глазур’ю, яку теж додають какао або шоколад. Прикрашають найчастіше тертим шоколадом або колотими горіхами.