Гречана каша в мультиварці

Гречана каша в мультиварці – вона така різна! Прості і вишукані рецепти гречаної каші в мультиварці

Гречана каша в мультиварці

Хто не любить гречку? Той просто не спробував дійсно смачну кашу. Звичайний гарнір із крупів дійсно нудний і сухий. Є маса цікавих, соковитих і надзвичайно смачних гречаних каш, які дуже просто готується в мультиварці. Вперед?

Гречана каша в мультиварці – загальні принципи приготування

Що складного в приготуванні гречки? Кашу можна зварити на плиті, що багато господинь і роблять. Але насправді в мультиварці готувати набагато зручніше. Гречка не підгорить, провариться, не залишиться сирого, підсушеного верхнього шару, який часто буває в каструльці.

Що потрібно для простої каші:

• вода;

• крупа;

• сіль.

Але це так нудно! Можна додати овочі, гриби, м’ясо і ще багато-багато всього. Є безліч смачних рецептів! Кращі з них зібрані тут. Зробимо дійсно смачну кашу!

Якщо гречка вариться з нуля, то можна закладати в мультиварочную чашу всі сирі і холодні продукти. У разі, якщо крупа додається в гарячі, обсмажені овочі, м’ясо або інші інгредієнти, то заливати потрібно окріп, незалежно від того, вода використовується або бульйон.

В мультиварці для гречки є спеціальна програма. Але не у всіх моделях вона так називається. Іноді режими позначаються «Каші», «Плов», вони також підходять для приготування страв.