Щі в мультиварці

Щі в мультиварці – наваристий суп як з російської печі. Кращі рецепти та особливості приготування щів в мультиварці

Щі в мультиварці

Щі – традиційне російське блюдо, яке готують з квашеної чи свіжої капусти. Щі відрізняються від борщу тим, що в нього, як правило, не кладуть буряк і томатну пасту або помідори.

Наші бабусі готували капусняк в чавунному казані в російської печі, де вони повільно нудилися. Тому щі виходили наваристими і дуже смачними.

Щі в мультиварці – основні принципи приготування

Сучасна техніка дозволяє приготувати щі в мультиварці, які нічим не будуть відрізнятися від тих, що готували наші предки.

Змінивши кілька режимів і подрібнивши продукти, ви отримаєте наваристі щі з неповторним кислуватим смаком.

Картопля очистіть і поріжте кубиками. Якщо використовують свіжу капусту, її дрібно шаткують. З цибулі і моркви, попередньо очистивши їх і подрібнивши, готують овочеву піджарку. Потім поверх неї викладають картошку, капусту та м’ясо. Солять і заливають водою. Щі готують у режимі «Гасіння» або «Суп».

Якщо додати помідори або томатну пасту, вийдуть червоні щі, чимось нагадують борщ. В зелені щи кладуть щавель і зелень.

Щі готують з будь-яким м’ясом: телятиною, куркою, яловичиною або свининою. Для цього беруть м’якоть на кістки, варять бульйон, після чого знімають м’якоть з кістки, дрібно ріжуть і додають у борщ. Можна приготувати пісні щі. Ну і звичайно, куди без спецій і приправ.