Салати з корейської моркви з ковбасою

Відмінна основа салату – корейська морква з ковбасою. Салати з корейської моркви з ковбасою та іншими інгредієнтами

Салати з корейської моркви з ковбасою

Гостра соковита морква, що продається під брендом «Корейська», вже міцно зайняла місце в меню як сама по собі, так і в якості компонента салатів.

Про другий інгредієнт і говорити не доводиться.

З різноманіття ковбасних виробів стає складно підібрати відповідний сорт. А нехтувати такою комбінацією не варто.

Салати з корейської моркви з ковбасою – загальні принципи приготування

• Із корейської моркви та ковбаси готують змішані або листкові салати. Таке закусочне блюдо може бути як повсякденним, так і святковим. Все залежить від оригінальності оформлення.

• Корейську моркву можна придбати вже готову або приготувати самостійно, що дозволить відрегулювати її гостроту і смак. Перед додаванням в салат моркву добре обсушують від маринаду. Якщо цього не зробити, блюдо вийде надміру водянистим, що небажано, особливо в тому випадку, коли у нього додають помідори чи огірки.

• При виборі ковбаси краще всього зупинитися на злегка підкопчені маложирных або варених, не містять сала, виробах. Їх нарізають дуже тонкою соломкою, щоб зберегти загальну картину страви.

• В салатах з корейської моркви з ковбасою додатковими інгредієнтами виступають консервована кукурудза і квасоля, свіжі та солоні огірки, помідори, ропні і тверді сорти сирів, яйця. У листкових салатах мариновану морквину часто перешаровують відварною картоплею або маринованими грибами.

• Поверхня страви прикрашають на свій розсуд або відповідно до опису, запропонованого рецептурою: сухариками, кунжутним насінням, свіжою зеленню, чіпсами або по-особливому викладеними маринованими грибами.

• Подають такі салати як закусочного страви.