Салат з пекінською капустою і ковбасою

Салат з пекінською капустою і ковбасою – варто спробувати! Рецепти салату з пекінською капустою і ковбасою: для всіх

Салат з пекінською капустою і ковбасою

Ці інгредієнти відмінно доповнюють один одного, так що навіть найпростіше страва – листя, на які покладені скибочки ковбаски, – вже цілком смачно і вишукано. Але салат з пекінською капустою і ковбасою, звичайно, краще. Однак захоплюватися складним складом, мабуть, не варто.

Салат з пекінською капустою і ковбасою: загальні принципи

Для салату з пекінською капустою і ковбасою треба вибрати хороший качанчик: без подсохших або таких, листя, свіжий та приємного кольору. Недобре, якщо листя тріснули: можливо, у капусті багато нітратів або були порушені правила зберігання. Якщо листя занадто мляві, то і від такого качана теж краще відмовитися.

Перед приготуванням салату з пекінською капустою і ковбасою треба розібрати качан на листя і промити в прохолодній воді, обов’язково сполоснувши наостанок проточною. Це варто робити навіть у тому випадку, якщо капуста продавалася загорнутої в плівку, а верхні листки ви викинули. Якщо біла серединка листя дуже тверда, її слід зрізати. Але відсутність цих соковитих частин не кращим чином позначиться на смаку салату, так що трохи все ж треба залишити.

Ковбаса для салату підходить варена або печена, можна використовувати сосиски; краще віддати перевагу виріб хорошої якості.

Заправити салат з пекінською капустою і ковбасою краще майонезом, який можна приготувати самостійно – вийде більш смачний і здоровий продукт, адже він не буде містити консервантів, барвників та інших небажаних домішок.