Лимонні мафіни

Лимонні мафіни – вабливий аромат! Рецепти ніжних лимонних мафінів з кремовими начинками, меренгою і глазур’ю

Лимонні мафіни

Лимонні мафіни – надзвичайно смачні та ароматні борошняні вироби, які неможливо сплутати з кексами. Вони не бувають великими, їх завжди випікають дрібними, а тісто, на відміну від кексового, більш легка і має великі пори.

Можна випекти прості лимонні мафіни, додавши цедру в тісто або приготувати справжній шедевр, прикрасивши випічку спеціально приготовленої глазур’ю, безе або кремом. Невеликий виріб може стати альтернативою кожному тістечку, якщо приготувати його з начинкою.

Лимонні мафіни – технологія приготування

• У випічку додається лише подрібнена тонка шкірка цитруса і його сік. Цедру оскабливают з лимона дрібної теркою і змішують з іншими складовими тесту. Сік віджимають, розрізавши плід на дві частини, і обов’язково проціджують через сито. М’якуш використовується рідко. Тонкі кільця лимона перед додаванням у випічку виварюють в цукрі.

• Тісто для лимонних мафінів готують з додаванням яєць, цукру, молочних продуктів і борошна. Щоб випічка вийшла пористої, розпушують тісто домашнім або фабричним розпушувачем. Його ніколи не замінюють содою.

• Для смаку в лимонні мафіни додають шоколад, шоколад, какао та інші наповнювачі. Нерідко їх випікають з кремовою начинкою, в яку так само додають лимонну цедру.

• Поверхня лимонних мафінів прикрашають глазур’ю, поливають кремом або розтопленим шоколадом. Якщо рецептура цього не передбачає, випічку можна просто присипати цукровою пудрою.