Турецькі страви

Турецькі рецепти: дивовижні страви з простих інгредієнтів. Добірка популярних турецьких рецептів, які варто спробувати

Турецькі страви

Кулінарія Туреччинице справжнє надбання країни, яке дбайливо збиралося і по крихтах збиралося на протязі багатьох тисячоліть.

Місцевий народ з особливою тремтливістю і любов’ю ставиться до бенкетам.

Будь-яке застілля супроводжується десятками страв, від простеньких напоїв до вишуканих десертів і оригінально приготованого м’яса.

І в більшості страв використовуються звичні для нас продукти.

Розбавимо свою скарбничку турецькими рецептами?

Особливості приготування страв з турецьким рецептами

Овочі – основа багатьох турецьких рецептів. Їх смажать, варять, запікають, фарширують і активно вживають в сирому вигляді. Особливо улюблені баклажани, помідори, оливки, перець. Картоплю вживають в основному в начинках, перші страви, як це прийнято у нас, цей овоч закладається рідко.

У приготуванні страв з круп найчастіше використовується рис, пшениця, з бобових культур турками улюблена сочевиця. Іноді змішують кілька видів крупи, як, наприклад, у національному весільному суп (рецепт нижче). Існує багато рецептів турецького плову, який часто готується без м’яса. Додаються горіхи, фрукти, ягоди.

М’ясо вживають у різних видах, готують шашлики, кебаби, плов, манти, долму, бореки і багато іншого. Але подають завжди з великою кількістю овочів і коржиками. Хліб – це особлива історія. Найчастіше печуть коржі, пироги з різними начинками, лаваші.