Повидло з яблук через м’ясорубку

Повидло з яблук через м’ясорубку спрощуємо технологію! Рецепти різного повидла з яблук через м’ясорубку для солодкої зими

Повидло з яблук через мясорубку

Яблучне повидло – найпопулярніше, звичне та поширене. Його готують різними способами, але простіше за все через м’ясорубку. Ця технологія не вимагає багато зусиль, здорово економить час, дозволяє просто і швидко переробити велику кількість яблук.

Повидло з яблук через м’ясорубку загальні принципи приготування

Яблука для повидла бажано використовувати кислі або кисло-солодкі. Краще не брати літні сорти, які швидко розварюються до каші. Фрукти промивають, нарізають. Потім подрібнюють через м’ясорубку. У деяких рецептурах яблука спочатку пропарюють або запікають, тільки після цього перекручують, з’єднують із цукром.

Що ще додають у повидло:

• інші фрукти;

• іноді доливають воду;

• ароматні речовини.

Зазвичай для аромату використовують прянощі: ваніль, корицю, гвоздику. Може додаватися цитрусова цедра. Особливої пікантності повидла подарують мускатний горіх з імбиром. Ароматні добавки – справа особиста, завжди можна відрегулювати кількість і збірку під свій смак.

Основна складність при варінні яблучного повидла – це пригорання густеющей маси. В кінці густеющее ласощі потрібно розмішувати як можна частіше. Бажано для варіння використовувати посуд із товстим дном. Підійде чавунний казан, сотейник, товстостінна каструля. Розмішувати повидло потрібно дерев’яною лопаткою або ложкою, метал бажано не використовувати.