Картопля на деко в духовці

Домашня картопля на деко в духовці. Рецепти картоплі на деко в духовці з салом, ковбасою, сиром або майонезом

Картопля на деко в духовці

Печена картопля – страва з асортименту туристів і шеф-кухарів елітних ресторанів, залежить і від способу запікання – на вогнищі, або в духовій шафі, і від сервірування – на гілочці, що служила рожном, або на розкішному порцеляні.

А якщо вибрати найбільш демократичні з додаткових продуктів, і запекти самим зручним способом – на жаровні, в духовці, то така страва підкорить і домашніх і елітних гурманів, вартість такого страви буде більш ніж прийнятною, а смак… ну а про смак ми подбаємо!

Картопля на деко в духовці – загальні принципи приготування

• Способів приготування картоплі на деко в духовці багато. Її ріжуть шматочками, фарширують, шпигують шматочками сала, запікають з м’ясом, а також готують різні страви з натертого сирого картоплі.

• Можна в процесі приготування використовувати комбіновану теплову обробку картоплі: спочатку обсмажити, і тільки після цього запекти.

• Для запікання картоплі на деко в духовці можна брати не тільки стару картоплю як вказано в рецептурі, але й молодий. Якщо використовуєте молоду картоплю, скоротіть час приготування, так як вона готується швидше.

• Жаровню з картоплею ставлять тільки в добре розігріту духовку та запікають при температурі повітря не більше 190 градусів, зазначене рецептурою час.