Помідори з гірчицею на зиму

Помідори з гірчицею на зиму – популярна заготівля з тисячею варіантів. Топ-10 кращих рецептів помідорів з гірчицею на зиму

Помідори з гірчицею на зиму

Будь-яка домашня заготовка – це відмінне частування до будь-якого столу і з будь-якого приводу.

Помідори з гірчицею на зиму відрізняються особливим ароматом і неповторним смаком. Вони ідеальні у вигляді холодної закуски або як доповнення до основних овочевих, м’ясних і іншим стравам.

Солоні, консервовані, мариновані, малосольні помідори з гірчицею на зиму – рецептів багато, всього і не перерахуєш. Але кращі рецепти консервації можна вважати лише ті, що перевірені часом.

Помідори з гірчицею на зиму – загальні принципи приготування

Для приготування помідорів з гірчицею на зиму вибирайте міцні, пружні, не перезрілі плоди без будь-яких ознак псування і пошкоджень. Краще всього використовувати м’ясисті сорти томатів, інакше помідорчики вийдуть занадто водянистими і, відповідно, не такими смачними. Перш ніж приступити до приготування помідорів з гірчицею на зиму томати слід розсортувати, відібравши їх по розміру, ступеня зрілості і сорту, потім ретельно вимити й обсушити. Завдяки цьому нехитрому підготовчого етапу заготівля вийде відмінної якості та неперевершеного смаку.

Інші інгредієнти, що входять до складу консервації: зелень, листя, часник, овочі та інші продукти повинні бути ретельно вимиті і обсушены. Спеції слід підбирати високоякісні: якщо в рецепті використовуються мелені прянощі, краще всього перемолоти їх самостійно, ніж купувати готові в пакетиках; сіль повинна бути крупного помелу, але без будь-яких домішок; оцет можна використовувати будь – столовий, яблучний, винний.

Ще один головний інгредієнт помідорів з гірчицею на зиму використовують двох видів – звичайну гірчицю в порошку і французьку гірчицю в зернах. Відмінності між ними суттєві. Якщо перший вид гірчиці надає страві особливі гострі нотки і специфічний аромат, то другий вид більш м’який і помідори виходять особливо ніжними.