Яєчня в мультиварці

Яєчня в мультиварці – просто! Рецепти яєчні в мультиварці; омлет, яєчня з помідорами, сиром, ковбасою, на пару

Яєчня в мультиварці

Яєчню часто готують на сніданок.

Її можна посмажити на сковороді, але щасливі володарки мультиварок, часто задаються питанням: а чи можна приготувати яєчню в мультиварці?

Звичайно можна. Крім того, мультиварка дозволяє готувати це блюдо, використовуючи мінімальну кількість масла або жиру.

Яєчня в мультиварці – основні принципи приготування

Яєчня в мультиварці ніколи не підгорить і вийде ніжною. Вливаємо в чашу мультиварки зовсім небагато масла, а краще використовувати суміш рослинного і вершкового. Ті, хто стежить за своєю фігурою, можуть просто змастити дно чаші силіконової пензликом.

Чашу прогрівають в режимі «Смаження» і тільки після цього вбивають яйця. Готують яєчню під кришкою, хвилини три. Якщо готуєте бовтанку, то після того, як ви вбили яйця, їх потрібно інтенсивно перемішувати дерев’яною лопаткою до готовності. Яєчню можна приготувати і на пару. Для цього вам знадобляться силіконові формочки для кексів. У них вбивають яйця, приправляють спеціями і виставляють в контейнер на пару. Потім встановлюють контейнер в чашу, включають програму «Варка на пару» і готують, закривши кришку, чверть години.

Яєчню можна урізноманітнити, додавши в неї ковбасу, морепродукти, овочі, сир, шпинат і т. д. Для цього спочатку обсмажують овочі, ковбасні вироби або інші продукти. Тільки після цього вбивають яйця і смажать до готовності.