Короп в духовці у фользі

Запікання каропа в духовці у фользі – ціла наука! Коропи в духовці у фользі, фаршировані, за класичними рецептами

Короп в духовці у фользі

Варіантів приготування коропа в духовці у фользі дуже багато.

Рибу можна запікати цілісної тушкою, закладаючи в черевце апельсини або фаршируя квасолею.

Розділити на філе і формувати з нього рулети.

Котлети з рибного фаршу сподобаються дітям, якщо проявити трохи фантазії при сервіровці.

Блюда, запечені в духовці у фользі, готуються у власному соку і виходять набагато соковитіше і м’якше, ніж ті ж, приготовані на сковороді.

Такі страви по праву можна вважати дієтичними, так як вони готуються без додавання олії або тваринних жирів.

Короп в духовці у фользі – основні принципи приготування

• Коропа краще брати не замороженим, а свіжим. У свіжого коропа завжди щільне, пружне м’ясо. Зябра яскраво-червоного кольору і опуклі прозорі очі.

• Вибираючи рибу, зверніть увагу на ширину спинки відразу за зябровими кришками, чим вона більше, тим жирніша риба зазвичай.

• Багато намагаються вибрати дзеркального коропа, насправді за смаком риба нічим не відрізняється, якщо ціна помітно вище, переплачувати не варто.

• З обраної риби зчищають луску, дуже зручно для цього використовувати столову ложку, проводячи нею по рибині, опуклою стороною догори. Знята луска не буде розлітатися на всі боки. З голови виймають зябра, ретельно промивають під проточною водою, видаляючи при цьому залишки плівок, а далі надходять згідно описаної рецептурою: ділять рибу на філе, ріжуть на шматки або перекручують через м’ясорубку.

• Фольгу краще всього брати товсту, щоб уникнути випадкового пошкодження. Порушена цілісність упаковки з фольги може призвести до витікання соку, внаслідок чого зміниться смак страви, його необхідна консистенція, а сам карпо вийде жорстким і сухим.

• Якщо не знайдете щільну фольгу, скористайтесь подвійною упаковкою.

• Фольгу вистилати на форму найкраще блискучою стороною вгору, так як матова сторона притягує тепло, а блискуча його зберігає.

• Особливий аромат і смак карпу в духовці у фользі додадуть приправи, ідеально поєднуються з рибними стравами: базилік, гвоздика, естрагон, розмарин, чабер, шафран.