Манник без борошна

Манник без борошна – просто нереально! Рецептури різних манников без борошна на кефірі, сметані, молоці в духовці і в мультиварці

Манник без борошна

Манка повинна бути навіть у тому будинку, де не люблять кашу.

З цієї крупи можна приготувати чудові пироги.

Для них навіть не потрібна мука!

Манники відрізняються від класичної випічки особливою структурою м’якушки і незвичайним смаком. При цьому вони готуються до непристойності легко і радують купою рецептів.

Познайомимося з ними ближче?

Манник без борошна – загальні принципи приготування

Крупа манна не потребує якої-небудь попередньої підготовки. Але якщо видніються смітинки або грудочки, то бажано перебрати. Потім манку з’єднують з рідиною, яка вказана у рецептурі.

Чим заливають крупу:

• молоко;

• кефір;

• сметана;

• сироватка;

• різні соки.

Сполучені продукти завжди наполягають для набрякання крупинок. Потім вводять цукор, яйця, масло, розпушувачі й інші інгредієнти. Іноді все відразу перемішують і настоюють вже приготоване тісто.

Для розширення і поліпшення смаків в манники кладуть какао, різні ароматизатори, свіжі і сухі фрукти, ягоди, додають горіхи, мак.

Особливості випічки лепешняку

Форми для манников можна використовувати абсолютно будь-які: металеві, силіконових, фігурні. Всередині посуд обов’язково змащують, можна обсипати сухий крупою. Тісто виливають, ложкою розрівнюють шар. Випікають манники при температурі від 160 до 180 градусів. Вище нагрівати духовку не рекомендується, інакше пиріг всередині не пропечеться. Час приготування залежить від товщини пирога, в середньому від 30 до 45 хвилин.