М’ясо в казані

Кращі рецепти приготування ароматного м’яса в казані, секрети додавання спецій. М’ясо в казані: свинина, баранина, яловичина і ягня

Мясо в казані

Для того щоб м’ясо, приготоване в казані вийшло соковитим, апетитним і смачним, необхідно грунтуючись на наявних рецептах дотримуватися і знати деякі правила та особливості виготовлення продуктів в цьому справжньому «чавунному диво».

Тому вибираючи той або інший спосіб приготування м’яса треба осмислено підходити не тільки до самого процесу готування, але і дотримувати певну технологію виготовлення наявних компонентів в казані.

Незвичайний аромат, пікантний смак, а також апетитний вид приготованого м’яса в казані байдужим не залишить нікого, будь-то справжній гурман – професіонал у своїй справі або звичайна людина любить смачно поїсти.

Загальні принципи і правила приготування м’яса у казані

• Будь-який вид м’яса, призначений для приготування в казані, перш за все, необхідно промити, очистити від плівок, а також в залежності від рецепту, замаринувати, замочити або просто нарізати великими шматками і перемішати зі спеціями.

• Перед початком готування, особливо м’яса казан необхідно гарненько розігріти. В прогрітому казані розтопити жир, витопити сало – для подальшого готування на ньому. Якщо ж смаження м’яса необхідно провести на рослинному маслі, то тоді його потрібно прожарити, до появи з казана певного серпанок.

• Після цього можна починати обсмажувати м’ясо. Обсмажування необхідно проводити на великому вогні, в попередньо розігрітій казані, для того щоб м’ясо зсередини наповнилося соком і стало ніжним, а зверху нього утворилася апетитно – хрустка і рум’яна кірочка.

• Для того щоб м’ясо добре обжарилось його потрібно закладати в казан невеликими порціями, інакше воно раніше часу випустить сік і буде не смажитися, а тушкуватися.

• При додаванні до м’яса великої кількості цибулі, доцільніше казан щільно закрити кришкою. Цибуля при закладанні в казан починає виділяти сік, який стікає на його розпечене днище і випаровується. А так як казан, прикритий кришкою ароматні пари, що виходять від цибулі просочують м’ясо і роблять його ще більш смачним і ароматним.