Морквяний торт класичний

Морквяний торт класичний – соковитий осінній десерт. Морквяний торт класичний зі спеціями, вершковим сиром, горіхами, шоколадом

Морквяний торт класичний

Морквяний торт класичний – є найпопулярнішим десертом в США і Великобританії, хоча імовірно вперше його приготували в Італії. Особливо актуальним цей торт, був у часи тотального дефіциту, так як для його приготування використовують самі доступні продукти.

Морквяний торт класичний – основні принципи приготування

Багато хто вважає, що морквяний торт настільки простий десерт, що підходить тільки для сімейного чаювання. Насправді крім простих рецептів морквяного торта, є й справжні шедеври, які прикрасять навіть самий вишуканий стіл.

Основою для коржів є морква. Її використовують як у сирому, так і вареному вигляді. Головне, щоб овоч був соковитим і солодким. Крім моркви для коржів потрібна борошно, яйця, олія, цукор і пекарський порошок.

Морква чистять, миють і подрібнюють на тертці з дрібними отворами. Яйця збивають з цукром в пишну піну. Не перестаючи збивати, у неї вводять інші інгредієнти. Випікати корж при 170 С протягом півгодини. По суті, виходить такий собі морквяний бісквіт. Для різноманітності в тісто додають сухофрукти або горіхи.

Отриманий корж розрізають уздовж на кілька пластів і прослаивают кремом. Він може бути сметанним, сирним, масляним або будь-яким іншим.

Прикрашають морквяний торт на свій розсуд і смак.