Молочне суфле

Молочне суфле – повітряний, ніжний десерт. Як приготувати теплу і холодну молочне суфле: рецепти, хитрощі, поради

Молочне суфле

Приготувати ресторанний десерт – молочне суфле – під силу кожній господині на своїй кухні. Смак, зовнішній вигляд, аромат, колір та інше повністю залежить від вашої фантазії, креативноси і кулінарного смаку. Незважаючи на гадану нереальність спорудити десерт будинку, насправді приготувати суфле легко і просто з найбільш доступних продуктів, які практично завжди є в холодильнику. Так що ви сміливо можете приступати до створення вишуканих ласощів відразу після ознайомлення з підібраними для вас рецептами молочного суфле.

Молочне суфле – загальні принципи приготування

Готувати молочне суфле можна двома радикально відрізняються способами: запікаючи в духовці або охолоджуючи в холодильнику. У першому випадку вас чекає ароматний десерт з ніжною в’язкої маси з апетитною скоринкою, у другому – чудове холодне желеподібне ласощі.

І в тому, і в іншому варіанті основних інгредієнтів молочного суфле є безпосередньо саме молоко. Воно повинно бути свіжим, не знежиреним, інакше смак готового десерту вийде водянистим і не таким вершковим, як повинно бути. Також не рекомендується використовувати порошкове молоко, краще брати продукт сьогоднішній, максимум вчорашній, цільне або пастеризоване. Якщо такого не знайшлося, то замінити молоко в будь-якому рецепті ви можете вершками або сметаною.

Додатковими інгредієнтами беруть яйця, желатин, борошно, цукор або пудру, какао-порошок, смакові добавки та багато іншого. Обмежень ніяких немає: в залежності від наявних будинку продуктів, власних бажань, ви запросто можете змінити будь-який з представлених десертів, доповнивши його або адаптувавши під себе.

Обов’язковими пристосуваннями для роботи стають блендер або міксер, тільки з їх допомогою можна домогтися бажаної повітряної маси. А також різні каструльки, ємності, миски. Готове «тісто» перед випіканням або остужением викладають у формочки, салатниці, креманки скляні форми.