Маринад для курки з соєвим соусом

Маринад для курки з соєвим соусом: ніжне м’ясо з східним ароматом. Рецепти маринаду для курки з соєвим соусом і медом, йогуртом, кефіром

Маринад для курки з соєвим соусом

Здавалося б, навіщо робити маринад для курки, якщо досить просто натерти її спеціями і відправити в духовку?

Виявляється, маринад – важливий процес заготівлі м’яса.

Маринують м’ясо не тільки для додання особливих смакових якостей, але і для того щоб скоротити час готування: кислота руйнує грубі волокна і робить м’ясо більш податливим і ніжним.

Одного разу спробувавши курочку в маринаді з соєвим соусом, ви будете готувати її лише тому, пробуючи все нові рецепти.

Правильне поєднання зелені і спецій додає м’ясу неймовірно соковитий, ароматний і багатий смак.

Маринад – благодатний грунт для будь-яких експериментів! Для приготування маринаду використовують різні компоненти: гірчиця, імбир, сік лимона, соєвий соус, ківі і навіть мед. Не бійтеся комбінувати, на перший погляд, не гармонійні інгредієнти.

Соєвий соус, будучи складовою частиною азіатської кухні, являє собою густу рідину темного кольору зі специфічним запахом і приємним смаком. За хімічним складом вона містить в собі вітаміни, амінокислоти і мінерали. Користь його полягає в боротьбі з шкідливими інфекціями, уповільненні розвитку хвороб серця і зміцнення судин.

Маринади за наведеними нижче рецептами беруть у свою основу якраз соєвий соус, який підходить як рибних страв, так і м’ясним. Соєве заправка послужить прекрасним доповненням і до овочевих салатів.