Манник в мультиварці

Манник в мультиварці – рецепти з фото та хитрості. Підбірка кращих манників в мультиварці, рецепти, фото, покроковий опис

Манник в мультиварці

Пиріг з манки – це не тільки економічно, але і приголомшливо смачно!

Випічку можна готувати різними способами, для цього існує сотня рецептів.

Але особливої уваги заслуговують манники в мультиварці (рецепти з фото наведені нижче).

Ці пироги дійсно можуть виручити господиню, робляться вони дуже просто.

Манник в мультиварці – загальні принципи приготування

Головне в приготуванні лепешняку – це дати крупі набрякнути рідини. Зазвичай використовуються кисломолочні продукти: кефір, ряжанку, йогурти натуральні, кисле молоко. У них манка замочується на півгодини або годину. Інколи готують тісто і дозволяють крупі набрякнути відразу в ньому. Зустрічаються рецепти манников на молоці, сметані, але на воді пироги ніколи не роблять.

Що ще може додаватися в тісто:

• яйця;

• борошно;

• масло;

• цукор;

• розпушувачі.

Часто манники випікають з начинками. Зазвичай це фрукти або ягоди. Поєднання солодкого тіста з соковитими вкрапленнями чудово. Також використовують різноманітні сухофрукти, найчастіше це родзинки. Для аромату закладають терту цедру, ваніль, якщо пиріг з яблуками або вишнею, то можна насипати корицю. Причому порошок можна додавати відразу в тісто або посипати на фрукти або ягоди.

Мультиварочную каструльку перед закладкою тесту потрібно змастити. Але не цілком, досить третину висоти і денце. Краще використовувати масло вершкове. Його не потрібно розтоплювати, поверхню натирається шматочком. Зверху можна обсипати масляний шар сухої манкою. Для приготування пирога завжди використовують програму випічки. Час залежить від рецепту. У середньому манник випікається 60-80 хвилин.