Манна каша на молоці без грудочок

Манна каша на молоці без грудочок – ідеальна! Кращі рецепти і секрети приготування манної каші на молоці без грудочок

Манна каша на молоці без грудочок

Незважаючи на те, що лікарі й дієтологи одноголосно спростовують користь манної каші, вважають «порожньою», вона як і раніше залишається дуже популярною.

Діти і дорослі з задоволенням вживають блюдо, якщо воно правильно приготовлене. До

ак зварити манну кашу на молоці без грудочок?

Манна каша на молоці без грудочок – загальні принципи приготування

Кашу манну готують на чистому молоці або розбавляють його водою. Переливають все в каструльку, бажано з товстим дном і ставлять на плиту. У класичній технології крупу додають у киплячу рідину. При зіткненні цих двох продуктів і утворюються ненависні грудочки. Звичайно, можна процідити готову кашу, але це не вихід. Набагато простіше, легше і зручніше освоїти правильне приготування страви без грудочок.

Що ще кладуть у кашу:

• сіль;

• цукор;

• масло.

Часто у страву додають варення, фрукти, свіжі або заморожені ягоди, але краще це робити після приготування. Іноді каші готують на сухому молоці. При дефіциті продукту використовують навіть розведену згущене молоко. Дуже важливо пам’ятати, що крупа добре поглинає воду. Співвідношення рідини і манки в середньому 7:1. Однак якщо ви готуєте кашу заздалегідь, і їй потрібно буде трохи постояти, то можна класти крупи ще менше.

Варити манну кашу бажано в каструлі, має вигляд ковша, тобто з довгою ручкою. Зручно керувати процесом, легко зняти каструльку з вогню, якщо молоко почне тікати. Перед додаванням молока рекомендується прополоскати посудину або просто додати ложку холодної води.