Курячий паштет в домашніх умовах

Курячий паштет в домашніх умовах: робиться просто, з’їдається швидко! Кращі рецепти домашніх курячих паштетів

Курячий паштет в домашніх умовах

Магазинний паштет – це недорого, зручно, а іноді і навіть смачно. Але є одна проблемка – жир.

М’ясні продукти розбавляють величезною кількістю сала, а іноді і пальмовою олією. Плюс всі ці загусники, підсилювачі, барвники.

Звідси неприємності з травленням, а ще і зайва вага.

Як у тому анекдоті: «У мене теж на животі кубики, точніше, всього один, але зате великий». Тому давайте готувати курячий паштет вдома, це дуже просто, корисно і дуже смачно!

Курячий паштет в домашніх умовах – загальні принципи приготування

Готувати страву можна з самої птиці або субпродуктів. Зазвичай в рецепті озвучується цей момент. Найчастіше продукт просто відварюється, але можна і згасити. А ось запікати не варто, буде не так ніжно.

Що ще кладуть у домашні паштети з курки:

• овочі, гриби;

• горіхи;

• сухофрукти;

• яйця;

• сири.

Обов’язковими інгредієнтами паштетів з курки є жири: рослинне або вершкове масло, сало. Вони згладжують сухість птиці. Але якщо готується дієтичний варіант, то можна скоротити кількість до мінімуму. А смак можна розбавити корисними горішками, бульйоном, молоком, вершками.

Найпростіший спосіб пюрирования маси – це використання блендера. Він одночасно її збиває, робить ніжніше. Але можна використовувати і м’ясорубку. Але в такому випадку краще пропустити масу два рази. Хоча і шматочки в паштет не завадять. Деякі інгредієнти додають саме в порізаному вигляді.