М’ясо, запечене з сиром

Страви з м’яса, запеченого з сиром – впорається будь-яка господиня! М’ясо, запечене з сиром в духовці з грибами і фруктами

Мясо, запечене з сиром

М’ясо, запечене з сиром, як його не приготуй, завжди викликає заслужені захоплення.

Навіть жорсткувата яловичина вийде ніжною і, що непросто, соковитою. Пропоновані рецепти підібрані за принципом максимально природного смаку продуктів і здебільшого не містять спецій.

Втім, вирішувати вам, можна, не надто ризикуючи результатом, додати спеції за власним смаком. Головне – помірність.

М’ясо, запечене з сиром – загальні принципи приготування

• Яловичина, телятина, свинина або яловичина – яке не візьмете м’ясо, запечений з сиром, воно завжди вийде ніжним і соковитим. Рецепти підібрані з таким розрахунком, що вид м’яса, вказаний в них, можна замінити іншим, головне, щоб воно було нежирним і несвіжим.

• М’ясо цілісним шматком обмивають холодною водою, обсушують рушником і нарізають скибками завтовшки до 2 див Потім акуратно відбивають і далі надходять згідно з рецептурою. Відбиті шматки викладають на деко, жаровні або в форму щільним шаром, окремими шматками або загортають рулетами з начинкою. Часто м’ясо попередньо маринують у вині або спеціально приготовлених маринадах.

Ще смачненьке:  Гречка з курячим фаршем – корисне блюдо. Кращі рецепти гречки з курячим фаршем з овочами, грибами, сиром

• Для страв з м’яса, запеченого з сиром, використовують легкоплавящиеся тверді сорти. Його нарізають брусочками або подрібнюють на тертці. Сир використовують як для посипання сформованного страви, так і закладають в начинку.

• Страви з м’яса, запеченого з сиром, додають свіжі або варені овочі, смажені або відварені гриби, яблука і навіть апельсини.

• М’ясні страви ставлять тільки розігрів попередньо духову шафу і запікають, витримуючи нагрівання близько 180 градусів. Тривалість повинна відповідати виду використовуваного м’яса і конкретній страві, і зазвичай вказується в рецептурі.