Крем зі згущеного молока і сметани

Крем зі згущеного молока і сметани – будь-яка випічка стане цукеркою! Добірка рецептів та десертів з кремом зі згущеного молока і сметани

Крем зі згущеного молока і сметани

Без крему десерт виглядає нудно, яким би гарним та повітряним він не був. І навіть саме звичайне печиво може перетворитися в чудове тістечко, якщо його змастити і красиво оформити. А що вже говорити про торти! Особливо якщо вони промазані кремом зі сметани зі згущеним молоком. Ніжним, легким, шалено смачним, але при цьому дуже простим. Розширюємо солодкий стіл?

Крем зі згущеного молока і сметани – загальні принципи приготування

Щоб крем не розтікався, потрібно використовувати густу і жирну сметану. Також звертаємо увагу на молоко. Якщо використовується варена згущене молоко, то проблем зазвичай не виникає, так як вона сама по собі досить густа. А ось біле молоко може бути рідким. Цукор в креми зі згущеним молоком зазвичай не додається, так воно само по собі досить солодке.

Що ще кладуть:

• масло вершкове;

• какао, шоколад;

• ванілін, інші ароматизатори;

• желатин та інші згущувачі;

• фрукти, горіхи, кокосову стружку.

Для додання кольору можуть додаватися барвники. Інгредієнти зазвичай просто перемішують або збивають міксером. Шоколад, желатин попередньо нагрівають. Вершкове масло розм’якшують, потім збивають.