Крем-суп з гарбуза

Яскравий і ніжний крем-суп з гарбуза: рецепти та хитрості приготування. Оригінальна подача і рецептура корисних крем-супів з гарбуза

Крем суп з гарбуза

Різні сорти гарбуза культивуються нині практично повсюдно, настільки ж широко представлені страви з неї і в кухнях різних народів.

Завдяки своєму м’якому смаку, цей плід відмінно підходить як для безлічі страв. Соковита його м’якоть – основа для густих крем-супів.

Численні рецепти, крім спецій, різняться також і супутніми інгредієнтами. Причому гарбуз може виступати і як основний смаковий компонент і як тло для грибних заправок, копченостей, сиру. Рекомендується в дієтичному харчуванні і при відсутності спецій для годування малюків старше року.

Крем-суп з гарбуза – загальні принципи приготування

• Крем-суп з гарбуза готують на овочевому відварі, м’ясному або курячому бульйоні. Насичений, більш поживний суп-крем вийде, якщо для його приготування брати заздалегідь зварений курячий або м’ясний бульйон, дієтичний супчик варять на воді.

• Основа крем-супу – пюре, приготовлене з відварених, або пасеровані разом з гарбузом овочів, сполучених з молоком або вершками.

• Для приготування пюре, овочі рекомендується перетерти крізь рідке сито або подрібнити будь-яким наявним процесором.

• Крем-суп – блюдо однорідної консистенції і тому всі складові, повинні рівномірно розподілятися по всьому супу. Густого осаду на дні посуду бути не повинно.

• Подавати такий суп рекомендується з грінками з пшеничного хліба, нарізаного на невеликі квадратики. Подають грінки на окремій тарілці. Можна скористатися покупними сухариками.

• Прикрашають рубаною зеленню або її листочками