Як смажити рибу на сковороді

Як смажити рибу на сковороді: рецепти та поради кулінарів. Скільки треба смажити рибу і як: питання здорового харчування

Як смажити рибу на сковороді

Про рибу можна розповідати нескінченно, враховуючи, що вона населяє велику частину планети – світовий океан.

До цього можна додати ще і прісні водойми.

Але в даний момент зупинимося на одному аспекті: риба – один з найважливіших джерел їжі для людей, а в деяких країнах її вживання як продукту харчування займає абсолютно лідируючі позиції.

Наприклад, кожен японець з’їдає в середньому 70 кг риби на рік.

У Росії цей показник набагато скромніший – 24 кг.

Щогодини в світовому океані видобувається до одного мільйона тонн риби, і це не враховуючи того, що в останні десятиліття активно вирощують у штучних водоймах.

Харчова цінність риби насамперед в особливій структурі білка, який, незважаючи на його високу калорійність, легко засвоюється організмом людини, без обтяжуючих наслідків. У рибі міститься весь комплекс вітамінів і мінералів життєво необхідних людині, і при цьому вона – джерело всіх ненасичених жирних кислот. Таке об’ємне поєднання, що майже повністю задовольняє потреби людини для відновлення сил і підтримки працездатності організму, мабуть, рідко можна знайти в інших натуральних продуктах.

Відомо, що в процесі кулінарної обробки безумовно всі продукти в більшій чи меншій мірі втрачають цінні властивості. Тому першочерговим завданням професіоналів і домогосподарок на кухні є пошук найкращого способу приготування страв, що дозволяють одночасно зберегти поживну цінність продуктів, підкресливши при цьому всі кращі смакові відтінки риби.