Котлети з червоної риби

Котлети з червоної риби – святкові ласощі і корисний обід. Різні рецепти котлет з червоної риби на всі випадки життя

Котлети з червоної риби

Для того, щоб приготувати смачні і легкі котлети з червоної риби, не потрібен особливий привід.

Це страва підходить для обіду та вечері, воно добре з будь-яким гарніром, але особливо з рисом або овочами.

Загальні принципи приготування котлет з червоної риби

Для приготування котлет з червоної риби можна взяти і бюджетну горбушу, і ніжну сьомгу, і благородний кижуч. Так будь-яка червона риба підійде, від кети до гольця. Якщо фарш сухуватий, на допомогу прийдуть вершкове масло або вершки. А можна додати трохи (до третини обсягу) який-небудь жирної риби, нехай і не червоній, наприклад зубатки або палтуса.

У фарш із сьомги (щоб відтінити смак і дещо знизити вартість) можна додати трохи тріски або хека, але не варто використовувати в цих цілях скумбрію або іншу рибу з яскравим смаком і запахом: краще буде, якщо у котлет з червоної риби буде запах червоної риби.

Для приготування котлет фарш краще зробити самій, а не брати готовий: смак і якість купованого фаршу можуть вас розчарувати. Для котлет з червоної риби краще придбати не стейки або, тим більше, філе, а цілу тушку або великий шматок. Філе або нетолстый стейк можуть виявитися перемороженными чи підсохлими. І в тому, і в іншому випадку наші смачні котлети з червоної риби вийдуть сухуватими.

Вибирайте тушку красивого кольору, без дивних безформних плям, приємно прохолодний на дотик. Рибина не повинна бути сухою, липкою або як би вкрита слизом. Очі повинні бути нормальні, не каламутні, не криваві, зябра – досить світлі (а не чорні «трухляві»).

Краще зупинитися на охолодженої, а не замороженій рибі. Простіше скласти думку про її свіжості і якості (а також і вазі: невідомо, наскільки рибка «схудне» після розморожування).

Якщо ніякого жиру у фарш для котлет з червоної риби додавати ви не збираєтеся, при формуванні вироби вкладіть всередину невеликий шматочок масла: це зробить страву більш соковитим.

Якщо ви використовуєте суховатую рибу, можна присмачити фарш для котлет з червоної риби натертим вершковим маслом або шматочком свинячого сала, який треба прокрутити разом з рибою в м’ясорубці.

Захоплюватися приправами не варто: котлети з червоної риби дуже ніжні, велика кількість перцю або трав заб’є їх тонкий смак.